Geruite theedoek in blauw en roze , kleurrijke katoenen theedoek met moderne ruit
Deze geruite theedoek van brengt meteen een frisse en speelse sfeer in de keuken. De combinatie van blauw en roze geeft het klassieke ruitdessin een moderne uitstraling, waardoor de doek niet alleen praktisch is, maar ook een decoratief accent vormt aan een haakje of over de ovenstang.
De theedoek is gemaakt van zacht katoen en voelt prettig in de hand. Ideaal voor het drogen van glazen, servies en handen tijdens het koken, maar ook mooi als onderdeel van een keukenstyling met kleur en karakter. De subtiele strepen en ruiten zorgen voor een levendige, maar toegankelijke uitstraling.
Een fijne keuze voor wie houdt van praktische keukentextiel dat er ook sfeervol uitziet. Door het tijdloze dessin en de moderne kleuren past deze theedoek moeiteloos in uiteenlopende keukenstijlen.
Specificaties
Kleur: Blauw, roze
Materiaal: Katoen
Afmetingen: 50 x 70 cm
Onderhoud / wasinstructies
Voor het eerste gebruik 24 uur in koud water laten weken en daarna wassen op 60°C om de katoenvezels te openen en het absorptievermogen te vergroten
Machinewas op 60°C met vergelijkbare kleuren
Geen bleekmiddel gebruiken
Aan de lijn laten drogen of op lage temperatuur in de droger
Indien gewenst op middelhoge temperatuur strijken